Perpustakaan Kampus Bintulu | PERPUSTAKAAN SULTAN ABDUL SAMAD
» MENGENAI PERPUSTAKAAN » Perpustakaan Cawangan » Perpustakaan Kampus Bintulu

Perpustakaan Kampus Bintulu

  • Pentadbiran Am
  • Perolehan bahan perpustakaan
  • Pemprosesan bahan-bahan perpustakaan
  • Pengkatalogan dan pengkelasan
  • Perkhidmatan Sirkulasi
  • Perkhidmatan Rujukan
  • Program Pendidikan Pengguma dan Khidmat Nasihat

 

daisy
 
 
DAISY AK PAWIE
Ketua Bahagian

Tel : 086-855296
e-mel: daisy@upm.edu.my
 
 
ain
 
 
NATHUHAIN IBRAHIM
Pustakawan
Tel : 086-855215

e-mel: nathuhain@upm.edu.my
 faizi
AWANG AHMAD FAIZI AWANG DAHLAN
Pustakawan

Tel : 086-855295
e-mel: a_faizi@upm.edu.my
 surimah
SURIMAH BASRI
Pustakawan
Tel : 086-855297
e-mel:surimah@upm.edu.my
 
 
 azman
Azman Mohamad
Pembantu Perpustakaan
Tel : 086-855294
e-mel: azman_upmkb@upm.edu.my
 dayang
Dayang Yuselmiza Yusof
Pembantu Perpustakaan
Tel : 086-855294
e-mel: dygyus@upm.edu.my
 flora
Flora Patrick Nuing
Pembantu Perpustakaan
Tel : 086-855294
e-mel: flora@upm.edu.my
 hazma
Hazma Julaihi
Pembantu Perpustakaan
Tel : 086-855293
e-mel: hazma@upm.edu.my
 helena
Helena Sain
Pembantu Perpustakaan
Tel : 086-855293
e-mel: helena@upm.edu.my
 lemina
Lemina Sambau
Pembantu Perpustakaan
Tel : 086-855294
e-mel: lemina@upm.edu.my
 faizal
Mohammad Faizal Jabat
Pembantu Perpustakaan
Tel : 086-855293
e-mel: mhdfz@upm.edu.my
 noraini
Noraini Turky
Pembantu Perpustakaan
Tel : 086-855294
e-mel: noraintk@upm.edu.my
 sunarti
Siti Sunarti Waini Osman
Pembantu Perpustakaan
Tel : 086-855294
e-mel: sunarti@upm.edu.my
 fauziah  Fauziah Arifin
Pembantu Tadbir
Tel : 086-855292

e-mel: a_fauziah@upm.edu.my

Kemaskini:: 06/12/2017 [syafini]

PERKONGSIAN MEDIA

PERPUSTAKAAN SULTAN ABDUL SAMAD
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03 9769 8642
03 9769 4747
B1566348683